Aktualności

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2023 ROKU

.

Szczęśliwego Nowego Roku 2023

.

Naszym Czytelnikom i ich bliskim życzymy dużo… dużo szczęścia w nadchodzącym – 2023 roku. Dużo zdrowia i pieniędzy, ale rzeczywistych, a nie tylko inflacyjnych. I jeszcze tego, aby ten Nowy Rok był znacznie lepszy od poprzedniego.

Redakcja portalu Lewicowy Dolny Śląsk, jest przekonana, że 2023 rok doprowadzi wreszcie do przełomu w polityce, i wreszcie będziemy żyć w normalnym państwie, w którym nikt na nikogo nie będzie szczuł, że zacznie się kształtować polityka wewnętrzna oparta na prawie do głoszenia różnych poglądów i zaczniemy wreszcie znowu, pomimo dużych różnic politycznych, rozmawiać i dyskutować ze sobą szanując się wzajemnie. Natomiast ludzie, którzy tego nie potrafili robić i nie chcieli, odejdą na zawsze w polityczny niebyt.

Naszym sąsiadom Ukraińcom, życzymy, aby w ich kraju zapanował wreszcie pokój.

Nowy 2023 rok, będzie również niezwykle ważny dla naszego portalu. Pojawiła się bowiem możliwość znacznego wzmocnienia organizacyjnego, co doprowadzi również do zmiany formuły LDŚ. Chcemy, aby przekształcił się on z niszowego medium przeznaczonego głównie dla ludzi związanych lub sympatyzujących z Lewicą, w portal o większym zasięgu tematycznym, przeznaczonym dla znacznie szerszego grona czytelników. Te zmiany spowodują też zmianę naszej nazwy na MAGAZYN DOLNOŚLĄSKI magazyn ciekawych tekstów, na każde tematy dotyczące bynajmniej nie tylko Dolnego Śląska. Jest też rzeczą oczywistą, że MD będzie posiadał określoną linię polityczną, gdzie będą ścierały się różne poglądy, ale zawsze to będzie linia, która będzie preferowała wartości zgodne z interesem Polski, czyli demokratyczne i prounijne.

.

Dobrego i Kochanego Nowego Roku – 2023-ego

.

Redaktor Naczelny portalu Lewicowy Dolny Śląsk

Grzegorz Wojciechowski

.

Inne z sekcji 

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY – ZAGRAJMY RAZEM

.   Za oknami zimno, ponuro i wiatr. Świat dalej zmaga się z zarazą. W Ukrainie każdego dnia giną niewinni ludzie Władza wciąż  wrzuca granaty do naszego wspólnego domu. Ale jest jedna rzecz, która zawsze będzie grać do końca świata i dłużej to: . WIELKA  ORKIESTRA  ŚWIĄTECZNEJ POMOCY . Apelujemy do wszystkich ludzi, którzy potrafią […]

Prelekcja Stanisława Dziuby o Józefie Wybickim

,                    PRELEKCJA  MULTIMEDIALNA   STANISŁAWA  DZIUBY .                 „Józef Wybicki – polski pisarz i polityk” . KLUB  MUZYKI  i  LITERATURY Wrocław pl. Tadeusza Kościuszki 10 . 13-tego lutego 2023 roku ( poniedziałek ) godzina 17:30   . Józef Rufin Wybicki herbu Rogala (ur. 29 września 1747 w Będominie, zm. […]