Aktualności

4 czerwca jadę do Warszawy

.

Grzegorz Wojciechowski

.

Z ostatniej chwili:

DUDA przestraszył się, że jadę do Warszawy i chce zmiany ustawy.

 

Tak, jadę 4 czerwca do Warszawy „Pociągiem Wolności”, który odjedzie rano z Dworca Głównego we Wrocławiu. Uważam to za swój obowiązek. Mogę nie lubić kogoś, nie lubić jego politycznych poglądów, czy też po prostu się z nimi nie zgadzać, ponieważ jest to normalne, ale nikomu nie wolno niszczyć swoich przeciwników, nie dając im szansy na swoją obronę.

Katolicko-nacjonalistyczna partia doprowadziła już nasz kraj na granicę wojny domowej, aż strach pomyśleć co będzie dalej.

Nie bądźmy naiwni PiS jest gotowa na to, aby dopuścić się największych łajdactw, aby utrzymać się przy władzy. Jestem prawie pewny, że jeśli czynnie nie przeciwstawimy się teraz to najbliższe wybory zostaną przez nich sfałszowane. Już dziś wiemy, że będą nieuczciwe i to bardzo, od tego już jest tylko krok do wyborczych fałszerstw. Strach przed odpowiedzialnością karną za afery i liczne przestępstwa związane ze sprawowaniem władzy będzie u nich silniejszy niż rozsądek.

Jestem przekonany, że realnie grozi nam wariant białoruski. Chcę zrobić wszystko co mogę, chociaż sam nie mogę wiele, aby uchronić Polskę przed katastrofą.

Kto może niech też jedzie w niedzielę do Warszawy.

.

W Polsce już chyba nie będzie uczciwych wyborów?

W co gra Duda?

.

Na Uniwersytecie Wrocławskim: Uczta u Platona

Listek figowy i genitalia demokracji. Skąd się biorą populiści?

Kto zainstalował nam PiS?

Inne z sekcji 

Fraszki Jana Zacharskiego: Z placu boju

. Jan Zacharski .   Grupa Zawłaszczył sobie społeczne dobro W ministerstwie Zbigniew Ziobro, Stąd firmowana przez tego pana Grupa przestępcza zorganizowana. . Kolano Dziś już w kondycji jest znakomitej Pierwsze kolano Rzeczpospolitej, Szpital dał przykład dobrej roboty, Wie dostał za to miliony złotych. . Taca Opinia publiczna się niepokoi, Ze nie ma mocnych na […]

Wybory do Parlamentu Europejskiego – 9 czerwca 2024.

. Już w niedzielę 9 czerwca czeka nas ostatni etap wyborczego maratonu, tym razem będziemy głosować na posłów do Parlamentu Europejskiego.  Sytuacja międzynarodowa, a także wewnętrzna jaka jest w naszym kraju, powoduje, że waga tego głosowania jest szczególna. Niezwykle ważne jest, aby oddać swój głos na partie demokratyczne, które jako jedyne spośród biorących udział w […]