Aktualności

4 czerwca jadę do Warszawy

.

Grzegorz Wojciechowski

.

Z ostatniej chwili:

DUDA przestraszył się, że jadę do Warszawy i chce zmiany ustawy.

 

Tak, jadę 4 czerwca do Warszawy „Pociągiem Wolności”, który odjedzie rano z Dworca Głównego we Wrocławiu. Uważam to za swój obowiązek. Mogę nie lubić kogoś, nie lubić jego politycznych poglądów, czy też po prostu się z nimi nie zgadzać, ponieważ jest to normalne, ale nikomu nie wolno niszczyć swoich przeciwników, nie dając im szansy na swoją obronę.

Katolicko-nacjonalistyczna partia doprowadziła już nasz kraj na granicę wojny domowej, aż strach pomyśleć co będzie dalej.

Nie bądźmy naiwni PiS jest gotowa na to, aby dopuścić się największych łajdactw, aby utrzymać się przy władzy. Jestem prawie pewny, że jeśli czynnie nie przeciwstawimy się teraz to najbliższe wybory zostaną przez nich sfałszowane. Już dziś wiemy, że będą nieuczciwe i to bardzo, od tego już jest tylko krok do wyborczych fałszerstw. Strach przed odpowiedzialnością karną za afery i liczne przestępstwa związane ze sprawowaniem władzy będzie u nich silniejszy niż rozsądek.

Jestem przekonany, że realnie grozi nam wariant białoruski. Chcę zrobić wszystko co mogę, chociaż sam nie mogę wiele, aby uchronić Polskę przed katastrofą.

Kto może niech też jedzie w niedzielę do Warszawy.

.

W Polsce już chyba nie będzie uczciwych wyborów?

W co gra Duda?

.

Na Uniwersytecie Wrocławskim: Uczta u Platona

Listek figowy i genitalia demokracji. Skąd się biorą populiści?

Kto zainstalował nam PiS?

Inne z sekcji 

Czarzasty o swoich marzeniach na Marszu Miliona Serc

. Włodzimierz Czarzasty . Jestem tutaj, ponieważ uważam, że opozycja powinna ze sobą współpracować. Jestem tutaj, ponieważ uważam, że po tych wyborach opozycja stworzy wspólny rząd. Jestem tutaj, ponieważ uważam, że ten rząd będą tworzyć: Trzecia Droga, Koalicja Obywatelska i Lewica. Dlatego też wszystkie te trzy partie muszą wejść do Sejmu. Opowiem też państwu o […]

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Sejmu RP z Dolnego Śląska

Okręg wyborczy nr 3 . 1. Alicja Chybicka 2. Małgorzata Tracz 3. Michał Jaros 4. Bogdan Zdrojewski 5. Krzysztof Mieszkowski 6. Anna Sobolak 7. Iwona Kurowska 8. Mateusz Żak 9. Karolina Kaczor-Hanuszewicz 10. Wojciech Bochnak 11. Jolanta Niezgodzka 12. Szymon Dragan 13. Aldona Młyńczak 14. Sebastian Lorenc 15 Joanna Augustynowska 16. Ryszard Lech 17. Dorota […]